Ще вчора – студенти, сьогодні – дипломовані фахівці + відео

Випускники факультету ІФСК у дружньому родинному колі відсвяткували успішне закінчення навчання. 159 студентів спеціальностей «Журналістика», «Переклад», «Реклама і зв’язки з громадськістю», а також 2 магістри-заочники спеціальності «Медіакомунікації» отримали документи про вищу освіту.

Вони вивчили всі предмети, склали всі іспити, захистили дипломні роботи – і ось настала довгоочікувана мить: колишні студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ вирушають зі стін рідної alma mater у доросле життя.

- Кожен рік ми випускаємо особливих студентів, тому що кожен із них – особистість, — коментує подію в.о. декана факультету ІФСК, доцент Олена Медвідь. — І цей випуск – не виняток.

І дійсно, факультету є чим пишатися, адже серед цьогорічних випускників – на рідкість багато переможців наукових, культурно-мистецьких конкурсів, олімпіад, спортивних змагань. Є і такі, для кого сцена актової зали стала рідною домівкою, а робота в органах студентського самоврядування вплинула на розвиток особистості у стократ більше за освітній процес.
Під час урочистого вручення дипломів на сцені серед випускників – головний редактор радіостанції «Слобода FM»Валентина Погорєлова та директор телекомпанії «Соціальне телебачення Сумщини» Лариса Охріменко, а також дві володарки титулу «Міс СумДу» різних років!

Усміхнені, натхненні, випускники з теплотою та дрібкою ностальгії діляться спогадами про найяскравіші події студентських років, із полегшенням зітхають, згадуючи про безсонні ночі, що залишилися позаду. Бакалаври запевняють: «Ми ще повернемося!». Чекає факультет іноземної філології та соціальних комунікацій на навчання й магістрів, тепер – до вступу в аспірантуру.

Вероніка Александрова, ЖТз-31с