Image1\ Image1\ Image1\

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки пройшов стажування в наукових та адміністративних центрах Швеції

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола Назаров здобув досвід децентралізації та регіонального управління в Швеції. За два тижні в межах міжнародного проекту SAYP науковець взяв участь у лекціях та семінарах на базі університету Люнду (78 місце в рейтингу QS), відвідав адміністративні та наукові інституції Швеції.

Загалом у проекті взяли участь 30 молодих професіоналів з Швеції, Естонії, Молдови, Грузії та Білорусі. Українську делегацію представляли 6 співробітників центральних органів влади, науковці та громадські активісти. Основна мета участі у програмі – вивчити шведську модель державного та соціального устрою, дослідити досвід децентралізації та обговорити перспективи імплементації цього досвіду в Україні.

Учасники проекту відвідали місцеві адміністрації, соціальні служби та дослідницькі центри міст Люнду та Мальмо, обговорили сучасні управлінські інновації в Швеції, систему медичного страхування та реалізацію права на якісну освіту.

Результатом візиту науковця є можливість грантової підтримки діяльності Центру досліджень регіонально безпеки на 2018 рік, а також запрошення відвідати один з аналогічних центрів у Швеції.