Студенти факультету ІФСК долучилися до обговорення соціального проекту для внутрішньо переміщених осіб

Студенти факультету ІФСК, майбутні журналісти та психологи, взяли участь у круглому столі, під час якого були підбиті підсумки проекту «Менторська інноваційна програма для лідерів «Е-Solutions» в Сумській області».

Проект спрямований на співпрацю лідерів громадських організацій із внутрішньо переміщеними особами шляхом створення програми з бізнес-розвитку онлайн. Він реалізований громадською організацією «Інтелект Сумщини» спільно з Громадською організацією «Фундація прав людини» за фінансової підтримки Бюро швейцарського співробітництва. У рамках проекту учасники пройшли навчання у трьох школах-тренінгах: «Техніки розвитку бізнес-активності в місцевих громадах для лідерів громадських організацій», «Як стати блогером» та «Як відкрити бізнес онлайн: eBay, Etsy, Amazon». Під час тренінгів говорили про сучасні тенденції онлайн-бізнесу, основи інтернет-маркетингу, навчалися тонкощам продаж і спілкуванню з клієнтами.

На круглому столі досвідом надання допомоги внутрішньо переміщеним особам ділилися заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Валентина Волобуєва, представниця громадської організації «Калинове гроно» Ніна Чернявська, керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ Микола Назаров та ін. Про свою практику допомоги як блогера розповіла студентка другого курсу спеціальності «Психологія» Дар’я Данілова.

Наприкінці обговорення ведуча Громадського радіо та тренер другої літньої школи Наталія Соколенко зазначила, що цей проект взаємовигідний для обох сторін: кожна громадська організація-учасник може знайти свою цільову аудиторію, натомість внутрішньо переміщені особи, завдяки такій співпраці, почуваються психологічно та соціально захищеними.

Дар’я Кириченко, ЖТм-71