Image1\ Image1\ Image1\

Анонси подій

Оголошено конкурс робіт "Change It" на тему "Кодекс корпоративної культури"

!!До уваги студентів СумДУ!!!

Оголошено конкурс робіт "Change It" на тему "Кодекс корпоративної культури". Якщо тобі не байдуже і уже набридло спостерігати на існуючі недоліки університетського соціуму, бери участь у нашому конкурсі.

Переможець у номінації "Найкраща відео-робота" отримає 1000 гривень, у номінації "Найкраща аудіо-робота" - 700 гривень і у номінації "Найкраща листівка" - 500 гривень від Студентського ректорату СумДУ. Дедлайн подачі робіт до 16.02.18. Роботи надсилати на поштову адресу Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann. .

#думай #дій #змінюй

Посилання на кодекс

 

У СумДУ оголошено загальноуніверситетський конкурс з розробки талісмана

У Сумському державному університеті оголошено конкурс з розробки талісмана навчального закладу. Загальноуніверситетський конкурс проходитиме з січня по травень. Роботи учасників оцінюватиме журі, до складу якого входять представники ректорату та науковці СумДУ, а переможці отримають преміальні винагороди.

Як наголошують організатори конкурсу, цей захід буде проходити з метою підтримки іміджу СумДУ, позиціонування й вирізнення особливостей університету в середовищі абітурієнтів та студентів, розробки унікальної сувенірної продукції, просування навчальних послуг закладу вищої освіти в соціальних мережах. Персонаж-талісман покликаний сформувати позитивні емоції, передати місію та історію закладу вищої освіти, об’єднати університетське середовище. Талісман планують використовувати під час загальноуніверситетських культурно-масових та спортивних заходів, його зображення буде присутнім на сувенірній продукції, в інформаційно-рекламних матеріалах, онлайн-ресурсах тощо.

Наразі визначено основні завдання та вимоги до пропозицій щодо талісмана СумДУ, порядок проведення конкурсу та терміни подання заявок для участі в конкурсі. Так, його проведуть у три етапи: 1 етап до 01.03.2018 – подача заявки (за формою додатку до наказу) з пропозиціями щодо талісману СумДУ; 2 етап до 15.03.2018 – відбір пропозицій конкурсною комісією з урахуванням критеріїв, визначених у формі заявки; 3 етап до 30.04.2018 – організація голосування за кращий талісман СумДУ на офіційному веб-сайті університету. До 15 травня, згідно Наказу ректора, комісією буде підбито підсумок загальноуніверситетського конкурсу.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають заповнити форму заявки та надіслати її на електронну адресу: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

 

"Привіт, будь моїм Миколайчиком"

З 18 по 22 грудня. Фотопроект "Привіт, будь моїм Миколайчиком". Безпритульні собаки – як вони живуть.

Наше завдання: ознайомити якомога більше людей із реаліями "бездомної" долі. Чули, дехто з містян навіть не знає, що Центр перетримки тварин, так званий "притулок", взагалі існує.

Наша мета: отримати фідбек від аудиторії. Варіанти допомоги знайдуться для кожного бажаючого:

Звісно, найдієвіший спосіб допомогти - зібрати кошти.

• Ви можете це зробити протягом тижня у Г-корпусі СумДУ. Кожну велику (!) перерву, біля актової зали, зі скринькою будуть стояти волонтери факультету ІФСК. Саме у цьому холі і буде розташований фотопроект.

• Для тих, у кого не має можливості ознайомитися "навіщо" збираються кошти, ми створили та залили відеоролик на наш акаунт. Бажаючі можуть перерахувати кошти на картку студентського декана факультету ІФСК - Опришко Владислави Олегівни. Номер карти - 5168755526244245

Усі зібрані кошти буде перераховано на рахунок Центру перетримки тварин у ветклініці Хелс

 

Містер СумДУ - 2017

Друзі, уже 19 грудня о 15:00 відбудеться грандіозна подія - "Містер СумДУ 2017". А поки ми з учасниками готуємо вибуховий захід, у Вас є можливість придбати квиток за номером 0508695069(Аліна). Усі виручені кошти з квиточків ми перераховуємо громадській організації "Країна друзів", яка опікується людьми з обмеженими можливостями. Тож давайте зробимо одну спільну корисну для суспільства справу і отримаємо задоволення на конкурсі "Містер СумДУ 2017".

Що? - Містер СумДУ 2017

Де? - Актова зала СумДУ

Коли? - 19.12.17 о 15:00

 

Творческий вечер "ТВОyour"

5 декабря наш факультет организовывает творческий вечер под названием "ТВОyour". Декламирование авторских стихов, живая музыка, ламповая атмосфера - настоящий отдых для души! В связи с этим мы приглашаем все факультеты СумДУ провести этот вечер вместе с нами не только, как зрители, но и в качестве участников.

Если ты пишешь стихи и хочешь, чтобы о твоем таланте узнали - тебе к нам!

Просьба всем, кто желает участвовать, скинуть свои стихи Лизе Воробьевой до 03.12

Давай вместе знакомиться с талантами нашего университета!

 
Weitere Beiträge...