Image1\ Image1\ Image1\

«Небайдужі люди – самі собі влада» (+ВІДЕО)

Завершила роботу Міжнародна школа блогерів та громадських журналістів, яка проходила на базі кафедри журналістики та філології СумДУ. Учасники з Харкова, Конотопа й Сум отримали сертифікати про завершення інтенсивного курсу навчання. Організатори проекту – ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (м. Київ) та «Інтерлінк Академії» (м. Гамбург, Німеччина).

Підсумок десятиденної колективної роботи «школярів» – кілька мультимедійних медіапроектів на суспільно важливі теми. Ну, і на завершення, звісно, – щирі зізнання, вдячність навзаєм та фотосесія на згадку. Позаду не лише навчання, а й екскурсії на канал «UA: Суми», у музей Антона Чехова, неформальне спілкування за філіжанкою кави, прощальна вечірка в ресторані та багато іншого.

Привітати випускників приїхав засновчий директор організації «Інтерлінк Академії», пан Вернер Егерт.

- Ми вважаємо за потрібне розвивати блогерство й громадську журналістику для того, щоб не лише професіонали розповідали людям те, що відбувається у світі, але й щоб це могли зробити й пересічні громадяни, – повідомив в інтерв’ю студТV «11 поверх» Вернер Егерт.

- Небайдужі люди – самі собі влада, – зауважив головний редактор агенції «Четверта влада», тренер медіапроекту Володимир Торбіч.

- Я думаю, що цьогорічна літня школа стане початком великої співпраці з німецькою організацією «Інтерлінк Академія», – наголосила завідувач кафедри журналістики та філології, професор Олена Ткаченко.

Фінансову підтримку проекту надає Міністерство іноземних справ Німеччини. Сумській школі блогерів передувала чернівецька та запорізька, а наразі до проекту долучилася ще й Полтава.

Раїса Стоян, провідний фахівець

кафедри журналістики та філології