Image1\ Image1\ Image1\

Родина факультету ІФСК поповнилася новачками

У Сумському державному університеті відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. Перед центральним корпусом СумДУ зібралося близько тисячі майбутніх студентів. Серед них – і першачки факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Цього року до «гуманітарного» приєдналося 155 студентів, які обрали своєю майбутньою професією журналістику, переклад, соціальну роботу, психологію, соціокультурний менеджмент.

Розпочалися урочистості о 16:30 і тривали близько півтори години. Концертну програму для вступників підготували творчі колективи Культурно-мистецького центру СумДУ та самі ж першокурсники. Враженнями від побаченого з нами поділилися студенти першого курсу:

- Я завжди цікавилася іноземними мовами, бо під час їх вивчення нібито занурююся у світ з невідомими мені традиціями та звичками. Тож коли обрала спеціальність, у той самий час визначилася із ВНЗ. Знала, що СумДУ є одним із лідерів серед університетів, а я сумчанка, тож рішення прийшло само собою. А під час посвяти я тільки переконалася у своєму виборі! Мене вразило й шоу, й та атмосфера, що панувала на площі. Якщо коротко, то мені все ДУЖЕ сподобалося. Я не пошкодувала, що прийшла! – сказала студентка-перекладачка Дар’я Шапаренко.

- Мої враження від посвяти шалені! Це нова сходинка в житті, нові враження та нові емоції. Мені сподобалося майже все і всі! Люди дуже файні та товариські! Усе було дуже організовано – і за це моє «спасибі»! Я люблю працювати з людьми, тому й обрав наш факультет. Думаю, що спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» допоможе мені глибше розкрити мої здібності. Сподіваюся на співпрацю з усіма студентами факультету ІФСК. СумДУ найкращий! – зізнався майбутній фахівець у сфері оціокультурної діяльності Нікіта Луцик.

- Театр починається з вішалки, а навчальний рік для першого курсу – із традиційної церемонії посвяти в студенти. Чесно кажучи, я приємно вражена гарною підготовкою заходу. Така кількість творчих колективів не могла залишити байдужим жодного з нас! Наприкінці вечора ми мали змогу познайомитись ближче одне з одним та з іншими факультетами. Я вважаю, що саме ці спогади – запорука кайфового студентського життя! – наголосила студентка-журналістка Єлізавета Воробйова.

Тож, дорогі наші новачки-першокурсники, раді вітати вас у нашій великій, дружній факультетській родині! Поїхали!!!

Софія Постолатій, ЖТ-51,

фото – Аліна Ільтяй, РК-51