Image1\ Image1\ Image1\
Контакти
вул. Римського-Корсакова 2, Сумський державний унiверситет, корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 713)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua 
Телефон: (0542) 33-52-73
Web: http://humf.sumdu.edu.ua


 

Справжнім новинам – бути

Однотипність новин, довіра до всіх джерел інформації – ті речі, які переслідують потенційного читача, глядача, слухача й навіть медійника. Як з цим боротися й уникати – розповідав студентам спеціальності «Журналістика»  відомий український журналіст Андрій Куликов.

Więcej…

 

Призове місце на конкурсі наукових робіт посіла студентка факультету ІФСК

Студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» Валентина Немеш посіла третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика», який проходив у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Науковий керівник переможниці – викл. кафедри журналістики та філології, к. наук із соц. комунік. Юлія Козир.

Więcej…

 

Офіс подорожей

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей», що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar” кафедри германської філології,  запрошує друзів на нову зустріч 24 квітня в аудиторії ЕТ-216 о 12.45!

Подорожуємо до Естонії!

Więcej…

 

Віддаєш ти – повернеться тобі

Відбулося підбиття підсумків конкурсу на створення соціальної реклами. Конкурс був організований Сумським центром служби крові та секцією реклами і зв’язків із громадськістю кафедри журналістики та філології СумДУ.

Więcej…

 

Науковець факультету взяв участь в 11-му Київському безпековому форумі

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ, асистент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Микола Назаров взяв участь у Київському безпековому форумі.

Więcej…

 
Пошук на сайті
СумДУ в соціальних
мережахПриєднуйтесь до нас
прямо зараз!
Факультетське відео
Зараз на сайті
Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
Корисні посиланняІФСК
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій - один із найпрестижніших в Сумському державному університеті. Його поява стала значним кроком у становленні Сумського державного університету як класичного. Більшість кафедр факультету іноземної філології та соціальних комунікацій є загальноуніверситетськими, а випускові з кожним роком набувають все більшої популярності. До складу факультету входять 6 кафедр, 3 з яких є випусковими.
Зв’язки
Кафедри факультету мають сталі наукові зв’язки з ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та інших міст України, співробітництво з Вармінсько-Мазурським університетом м. Ольштина, Університетом Гуманітас м. Сосновець (Польща), Брестським державним університетом імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Батумським державним університетом Шота Руставелі (Грузія), Університетом Вісконсин-Медісон (США) та ін
Наукові дослідження
Активно до наукових досліджень залучаються студенти. Тільки в щорічній науково-теоретичній конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів бере участь понад 400 осіб. Як результат, маємо перемоги у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських предметних олімпіадах.