Image1\
Контакти
вул. Римського-Корсакова 2, Сумський державний унiверситет, корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 713)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua 
Телефон: (0542) 33-52-73
Web: http://humf.sumdu.edu.ua

Image1\ Image1\ Image1\ Image1\

Наукові праці викладачів факультету у фондах Баварської державної бібліотеки

Баварська державна бібліотека (Bayerische Staatsbibliothek) – одна з найбільш значущих європейських універсальних бібліотек. Фонд Східної Європи закладу містить понад 1 млн томів, більше 4 тисяч журналів, а також рукописи, карти, сучасні електронні засоби інформації. Знаково, що саме в цій книгозбірні представлені наукові праці викладачів факультету ІФСК СумДУ.

Więcej…

 

«В квітках була душа моя…», або Вшанування одного «квіткопоклонника»

Із нагоди 140-річчя від дня народження на факультеті ІФСК СумДУ вшановували одного з найвизначніших поетів-ліриків, уродження Білопілля Сумської області Олександра Олеся. Мистецьке дійство відбулось у літературній вітальні університетської бібліотеки.

Więcej…

 

Студенти мандрували Канадою

На кафедрі германської філології факультету ІФСК СумДУ відбулося чергове засідання студентського країнознавчого гуртка "Офіс подорожей". Цього разу всі мандрували Канадою.

Więcej…

 

Шостий Інтердисциплінарний Мультикультурний Міжнародний Тренінг за участі лінгвістів СумДУ

Викладач кафедри германської філології факультету ІФСК СумДУ Ірина Ущаповська взяла участь у шостому Інтердисциплінарному Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для здобувачів ступеня доктора філософії. Захід відбувсь у місті Рогов (Польща) у рамках Програми Балтійського Університету (Baltic University Programme).

Więcej…

 

Студентка факультету ІФСК отримала премію «Євромайдан SOS 2018»

Студентка спеціальності «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ Анастасія Вихрова стала лауреаткою всеукраїнської недержавної нагороди, яку присуджують за волонтерську роботу, «Євромайдан SOS 2018» та отримала відзнаку за свою громадську активність.

Więcej…

 

Науковець факультету взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки у Відні

Днями керівник Центру досліджень регіональної безпеки, старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ Микола Назаров взяв участь у Міжнародному форумі з безпеки та транскордонної співпраці в Дунайському регіоні. 15 країн світу в науковому заході представляли більше 20 експертів у сфері регіональної безпеки.

Więcej…

 
ІФСК
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій - один із найпрестижніших в Сумському державному університеті. Його поява стала значним кроком у становленні Сумського державного університету як класичного. Більшість кафедр факультету іноземної філології та соціальних комунікацій є загальноуніверситетськими, а випускові з кожним роком набувають все більшої популярності. До складу факультету входять 6 кафедр, 3 з яких є випусковими.
Зв’язки
Кафедри факультету мають сталі наукові зв’язки з ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та інших міст України, співробітництво з Вармінсько-Мазурським університетом м. Ольштина, Університетом Гуманітас м. Сосновець (Польща), Брестським державним університетом імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Батумським державним університетом Шота Руставелі (Грузія), Університетом Вісконсин-Медісон (США) та ін
Наукові дослідження
Активно до наукових досліджень залучаються студенти. Тільки в щорічній науково-теоретичній конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів бере участь понад 400 осіб. Як результат, маємо перемоги у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських предметних олімпіадах.