Image1\
Image1\

Анонси подій

«Навчальний процес очима студентів ІФСК»

УВАГА!!!

У вівторок 10.04 в аудиторії Г-100 о 15:00 студентське самоврядування факультету ІФСК буде підбивати підсумки опитування «Навчальний процес очима студентів ІФСК».

Явка старост груп або їх заступників - обов'язкова.

Навчальний процес очима студентів ІФСК - це анонімне опитування, мета якого - виявлення слабких місць у навчальному процесі наших студентів.

 

Запрошуємо всіх відсвяткувати разом з нами Тиждень факультету ІФСК

 

Оголошено конкурс робіт "Change It" на тему "Кодекс корпоративної культури"

!!До уваги студентів СумДУ!!!

Оголошено конкурс робіт "Change It" на тему "Кодекс корпоративної культури". Якщо тобі не байдуже і уже набридло спостерігати на існуючі недоліки університетського соціуму, бери участь у нашому конкурсі.

Переможець у номінації "Найкраща відео-робота" отримає 1000 гривень, у номінації "Найкраща аудіо-робота" - 700 гривень і у номінації "Найкраща листівка" - 500 гривень від Студентського ректорату СумДУ. Дедлайн подачі робіт до 16.02.18. Роботи надсилати на поштову адресу Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

#думай #дій #змінюй

Посилання на кодекс

 

У СумДУ оголошено загальноуніверситетський конкурс з розробки талісмана

У Сумському державному університеті оголошено конкурс з розробки талісмана навчального закладу. Загальноуніверситетський конкурс проходитиме з січня по травень. Роботи учасників оцінюватиме журі, до складу якого входять представники ректорату та науковці СумДУ, а переможці отримають преміальні винагороди.

Як наголошують організатори конкурсу, цей захід буде проходити з метою підтримки іміджу СумДУ, позиціонування й вирізнення особливостей університету в середовищі абітурієнтів та студентів, розробки унікальної сувенірної продукції, просування навчальних послуг закладу вищої освіти в соціальних мережах. Персонаж-талісман покликаний сформувати позитивні емоції, передати місію та історію закладу вищої освіти, об’єднати університетське середовище. Талісман планують використовувати під час загальноуніверситетських культурно-масових та спортивних заходів, його зображення буде присутнім на сувенірній продукції, в інформаційно-рекламних матеріалах, онлайн-ресурсах тощо.

Наразі визначено основні завдання та вимоги до пропозицій щодо талісмана СумДУ, порядок проведення конкурсу та терміни подання заявок для участі в конкурсі. Так, його проведуть у три етапи: 1 етап до 01.03.2018 – подача заявки (за формою додатку до наказу) з пропозиціями щодо талісману СумДУ; 2 етап до 15.03.2018 – відбір пропозицій конкурсною комісією з урахуванням критеріїв, визначених у формі заявки; 3 етап до 30.04.2018 – організація голосування за кращий талісман СумДУ на офіційному веб-сайті університету. До 15 травня, згідно Наказу ректора, комісією буде підбито підсумок загальноуніверситетського конкурсу.

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають заповнити форму заявки та надіслати її на електронну адресу: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

"Привіт, будь моїм Миколайчиком"

З 18 по 22 грудня. Фотопроект "Привіт, будь моїм Миколайчиком". Безпритульні собаки – як вони живуть.

Наше завдання: ознайомити якомога більше людей із реаліями "бездомної" долі. Чули, дехто з містян навіть не знає, що Центр перетримки тварин, так званий "притулок", взагалі існує.

Наша мета: отримати фідбек від аудиторії. Варіанти допомоги знайдуться для кожного бажаючого:

Звісно, найдієвіший спосіб допомогти - зібрати кошти.

• Ви можете це зробити протягом тижня у Г-корпусі СумДУ. Кожну велику (!) перерву, біля актової зали, зі скринькою будуть стояти волонтери факультету ІФСК. Саме у цьому холі і буде розташований фотопроект.

• Для тих, у кого не має можливості ознайомитися "навіщо" збираються кошти, ми створили та залили відеоролик на наш акаунт. Бажаючі можуть перерахувати кошти на картку студентського декана факультету ІФСК - Опришко Владислави Олегівни. Номер карти - 5168755526244245

Усі зібрані кошти буде перераховано на рахунок Центру перетримки тварин у ветклініці Хелс

 
Więcej artykułów…