Image1\
Image1\

Позанавчальна діяльність


Позанавчальною діяльністю на факультеті опікуються всі кафедри. На факультеті працює 8 кураторів академічних груп, які призначені з числа НПП. Усі групи І курсу мають кураторів-студентів з числа представників студентського самоврядування. Співпраця та координація діяльності з ОСС факультетського та університетського рівня є однією з принципових засад позанавчальної роботи на факультеті.

Уже кілька років поспіль зайнятість студентів факультету у позанавчальний час складає близько 75% від загальної кількості студентів. Протягом 2017 року студенти долучилися до участі у понад 170 університетських та факультетських заходів. Найвищий відсоток активності прослідковується на першому та другому курсах.

Досягнення в художній самодіяльності студентів факультету ІФСК залишаються досить вагомими: Ковтун Вікторія посіла І місце на Міжнародному мистецькому форумі "О весне..." (м. Харків), Костюченко Тетяна - лауреат Міжнародного конкурсу "Дивосвіт", м. Запоріжжя (1 місце), Волощук Валерія приймала участь у міжнародному хореографічному конкурсі «Зірковий парад» у м. Львів та посіла 2 місце, також лауреатом 2ого ступеню міжнародного форуму мистецтв у м. Харків стала Куц Ірина.

Призові місця на конкурсах державного рівня поклали в скарбничку університету студенти-квнщики: Чирков Сергій та Лубенець Євген, Ліга сміху (I місце), Вдовиченко Іванна, Купрієнко Євгеній та Волошин Нікіта - Всеукраїнська ліга КВН "Vostok.ua" (I місце). Також студенти Ухіна Катерина, Тищенко Олексій та Волошин Нікіта посіли 3 місце на «Кубку мера».

У волонтерському русі беруть участь 157 студентів факультету, серед них майже половина є волонтерами не лише в СумДУ, а й в інших благодійних та громадських організаціях.

Волонтерські заходи, в яких брали участь студенти факультету ІФСК: участь в осінньому тижні моди «Ukrainian Fashion Week», волонтерство в ГО «Клуб шанс», організація та проведення тренінгів у «Клініці дружньої до молоді», виїзд студентів до Штепівської спеціальної школи-інтернату, Відеолекція до Дня протидії торгівлі людьми, тренінги у ГО «Калинове гроно», тема – «Наставництво», Тренінг з прав людини від Amnesty International Ukraine (тренер – студентка спеціальності «Психологія» Даша Данілова), виховна бесіда студентів-психологів з відвідувачами КУ «Берегиня» на тему: "Як захистити себе від насилля", організація та участь у Марафоні написання листів 2017 – щорічній глобальній правозахисній кампанії, присвяченій Дню прав людини, акція до Дня спонтанної доброти, заходи до Європейського дня сусідів, фотопроект "Привіт, будь моїм Миколайчиком": відвідування Центру підтримки тварин, фотовиставка безпритульних тварин в холі актової зали, збір коштів на підтримку Центру, привітання працівників університету святковими кексами зі словами вдячності за їх нелегку працю.

Детальніше з позанавчальними заходами кафедр та факультету, а також з досягненнями студентів, можна ознайомитися у звіті за 2017 рік.