Image1\ Image1\ Image1\
Контакти
вул. Римського-Корсакова 2, Сумський державний унiверситет, корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 713)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua 
Телефон: (0542) 33-52-73
Web: http://humf.sumdu.edu.ua


 

Оголошення!

Розпочато реєстрацію для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови абітурієнтів спеціальності 061 «Журналістика».

Для реєстрації необхідно мати паспорт, документ про раніше отриманий освітній ступінь (на основі якого здійснюється вступ) або довідку про здобуття ступеня у 2018 році, фотокартки.

Адреса: вул. Римського-Корсакова 2, корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 713).

Режим роботи: із понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00, у суботу з 9-00 до 13-00 без перерви, вихідний – неділя.

 

Як факультет ІФСК святкував День науки

У Сумському державному університеті відбувася традиційний фестиваль науки освіти і культури, присвячений Всеукраїнському дню науки. Основними гостями заходу були школярі.

Детальніше...

 

ANKETA.SUMDU.EDU.UA

 

Нагороди до скарбнички СумДУ від кафедри іноземних мов

Кафедра іноземних мов спільно з профільними кафедрами СумДУ підготувала студентів до участі у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням із гуманітарних наук нефілологічного профілю.

Детальніше...

 

Найкращі знавці творчості Миколи Гоголя навчаються на факультеті ІФСК

Студентки спеціалізації «Переклад» Валерія Рава (ПР-62) та Альона Коваленко (ПР-61) посіли переможні 2-гі місця на Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя в номінації «Перекладознавство». Захід проводився в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Його мета – вшанування пам'яті письменника.

Детальніше...

 
Пошук на сайті
СумДУ в соціальних
мережахПриєднуйтесь до нас
прямо зараз!
Факультетське відео
Зараз на сайті
На даний момент 57 гостей на сайті
Корисні посиланняІФСК
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій - один із найпрестижніших в Сумському державному університеті. Його поява стала значним кроком у становленні Сумського державного університету як класичного. Більшість кафедр факультету іноземної філології та соціальних комунікацій є загальноуніверситетськими, а випускові з кожним роком набувають все більшої популярності. До складу факультету входять 6 кафедр, 3 з яких є випусковими.
Зв’язки
Кафедри факультету мають сталі наукові зв’язки з ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та інших міст України, співробітництво з Вармінсько-Мазурським університетом м. Ольштина, Університетом Гуманітас м. Сосновець (Польща), Брестським державним університетом імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Батумським державним університетом Шота Руставелі (Грузія), Університетом Вісконсин-Медісон (США) та ін
Наукові дослідження
Активно до наукових досліджень залучаються студенти. Тільки в щорічній науково-теоретичній конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів бере участь понад 400 осіб. Як результат, маємо перемоги у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських предметних олімпіадах.