Image1\
Контакти
вул. Римського-Корсакова 2, Сумський державний унiверситет, корпус "Г", поверх 7, (кiмната Г 713)

E-mail: info@ifsk.sumdu.edu.ua 
Телефон: (0542) 33-52-73
Web: http://humf.sumdu.edu.ua

Image1\

Студенти факультету ІФСК – найкращі знавці творчості Тараса Шевченка

Представники #найкращого_факультету_галактики здобули призові місця у другому етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

Підготовка медіатренерів від «Іnterlink Academy»

На кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ пройшли тренінги для вчителів, громадських активістів та молодих журналістів «Медіаграмотність у регіонах України». Навчання відбувалося за підтримки «Іnterlink Academy» (Німеччина, м. Гамбург) та громадської організації «МедіаКомпас» (м. Суми).

Детальніше...

 

Перемогти? Та це ми завжди!

У четвер, 28 листопада, у Конгрес-центрі Сумського державного університету визначили найкращих студентів Сумської області за підсумками 2019 року. Серед дев’яти номінантів із усіх закладів вищої освіти області двоє навчаються на факультеті ІФСК СумДУ.

Детальніше...

 

Соціальний ОСКАР СумДУ – 2019

Третій рік поспіль за ініціативи кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету ІФСК СумДУ проводиться церемонія вручення відзнаки «Соціальний ОСКАР». Цьогоріч урочистості проходили 26 листопада у дзеркальній залі університету.

Детальніше...

 

Кращі студенти найкращого факультету галактики

Представники факультету ІФСК СумДУ здобули перемогу в номінаціях «Студент-медійник», «Мистецький діяч» та «Спортсмен-аматор» конкурсу «Кращий студент СумДУ – 2019».

Детальніше...

 

Із нагородами зі «Світу спорту»

Студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту».

Детальніше...

 
Факультетське відео
СумДУ в соціальних
мережахПриєднуйтесь до нас
прямо зараз!
Зараз на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Корисні посиланняІФСК
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій - один із найпрестижніших в Сумському державному університеті. Його поява стала значним кроком у становленні Сумського державного університету як класичного. Більшість кафедр факультету іноземної філології та соціальних комунікацій є загальноуніверситетськими, а випускові з кожним роком набувають все більшої популярності. До складу факультету входять 6 кафедр, 3 з яких є випусковими.
Зв’язки
Кафедри факультету мають сталі наукові зв’язки з ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та інших міст України, співробітництво з Вармінсько-Мазурським університетом м. Ольштина, Університетом Гуманітас м. Сосновець (Польща), Брестським державним університетом імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Батумським державним університетом Шота Руставелі (Грузія), Університетом Вісконсин-Медісон (США) та ін
Наукові дослідження
Активно до наукових досліджень залучаються студенти. Тільки в щорічній науково-теоретичній конференції викладачів, аспірантів, співробітників та студентів бере участь понад 400 осіб. Як результат, маємо перемоги у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських предметних олімпіадах.