Поетичний вечір-спогад: Василь Симоненко

У літературній вітальні бібліотеки СумДУ відбувся поетичний вечір-спогад про талановитого поета і журналіста Василя Симоненка, якому в цьому році виповнилося 80 років. Захід організували студенти першого курсу спеціальності «Журналістика».

Студенти пригадали найцікавіші факти з життя Василя Симоненка, натхненно читали його вірші. Найкраща пам’ять про поета, який у шістдесяті роки нагадав кожній людині про її неймовірність («Ти знаєш, що ти людина»), – любов до його творчості.

Прозвучали поезії «Задивляюсь у твої зіниці», «Люди – прекрасні…», «Найогидніші очі порожні…», «Є в коханні і будні, і свята», «Не докорю нікому і ніколи…», «Як хороше радіти без причини» та інші.

Довірливо-родинна і водночас піднесено-святкова атмосфера літературного вечора сприяла емоційному сприйняттю студентською аудиторією поезії Василя Симоненка.

Олена Авраменко, ЖТ-41