Лекція від директора агенції «VIP media group»

Директор агенції «VIP media group» Юлія Шатава провела лекцію для студентів спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю». Зустріч відбулася у літературній вітальні СумДУ.

Особливу увагу спікер приділила розгляду воронки продаж (як рухається потенційний клієнт від першого контакту до реального) та тому, що продукт не може купити більше клієнтів, ніж про нього знають.

- Усі етапи продажу та спілкування з клієнтами, ­- говорить Юлія Шатава, - будуються за принципом стосунків між чоловіком та жінкою.

Це порівняння сподобалося студентам, і вони активно долучилися до розмови. Радує, що на запитання «Хто свідомо обрав професію?», більшість майбутніх рекламістів підняли руку.

Директор агенції «VIP media group» запросила усіх охочих на практику та літнє стажування. Тож сподіваємося на подальші цікаві спільні проекти!

Олександр Ковальов, РК-22