І знову «Строки, опаленные войной»

Cтуденти-журналісти 3-го і 4-го курсів під керівництвом  доцента кафедри журналістики та філології Ірини Жиленко провели захід, присвячений творчості російських письменників, журналістів років Другої світової війни. Дійство відбулося у форматі усного журналу під назвою «Строки, опаленные войной».

Кожен із учасників підготував цікаві факти з біографії, твори, влучні цитати, фото-, аудіо- та відеоматеріали. Тож в усному журналі були представлені Костянтин Симонов, Юлія Друніна, Юліус Фучик, Ілля Еренбург, Василь Гроссман, Юрій Левітан та багато інших.

Студентка 4-го курсу спеціальності «Журналістика» Ірина Степаненко виконала пісню Булата Окуджави «Ах, война…».

Доцент кафедри журналістики та філології Ірина Жиленко продекламувала деякі зі своїх улюблених творів тих часів: уривок із поеми Маргарити Алігер «Зоя» та вірш Михайла Ісаковського «Крутится, вертится шар голубой…».

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання українських вояків, які  загинули у воєнних діях, що відбуваються на території Донбасу.

Усний журнал «Строки, опаленные войной» не лише проінформував студентів про життя і складнощі роботи журналістів у роки Другої світової війни, не тільки окреслив коло тематики творів тих часів, а й ще раз нагадав усім присутнім про цінність мирного життя.

Іван Бондаренко, ЖТ-21