У плині громадянської поезії «Української хвилі»

Студенти кафедри журналістики та філології, майбутні медійники та піарники, побували на презентації 6-го випуску збірки громадянської лірики «Українська хвиля».

Автори однойменного творчого об’єднання на чолі з членом Національної спілки письменників України Петром Товстухою присвятили збірку 25-річчю Незалежності України. У виданні презентовані вірші Олександра Жуля, Анатолія Печеного, Ірини Колтакової, Леоніда Лещенка, Тетяни Лісненко, Валентини Кривенчук, Ольги Воробйової, Віталія Симоновського, Віталія Меланича, Надії Позняк. Попри те що поети з різних куточків Сумської області, їх усіх об’єднує нескінченна любов до Батьківщини, переживання  за  її майбутнє.

Поети декламували свої вірші – про воїнів АТО, героїв Небесної Сотні, історичних діячів. Як зізналися студенти, кожен з авторів зміг доторкнутися до їхніх сердець і залишити частинку своїх переживань. Окрім того, учасники об’єднання «Українська хвиля» закликали усіх охочих долучитися до співпраці.

Авторський колектив подарував бібліотеці  й кафедрі журналістики та філології СумДУ на знак подяки за організацію заходу примірники «Української хвилі».

Марина Пільтяй, МДм-61