Студенти СумДУ разом із брянськими колегами створили соціальну рекламу

Студентами спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Сумського державного університету разом із колегами із в Брянського державного університету ім. І. Г. Петровського у рамках стажування було створено соціальну рекламу на тему «Дорога. Безпека. Життя» для телебачення, радіо та зовнішніх рекламоносіїв.

Студенти працювали в творчих групах, у кожній з яких були представники від українського та російського університетів.

Група 1: Ковальов Олександр (СумДУ, РК-22), Касьян Олена (СумДУ, РК-31), Будникова Вероніка (БДУ), Молчанова Дар’я (БДУ)

Зовнішня реклама

Група 2: Шилін Олександр (СумДУ, РК-21), Шандиба Юлія (СумДУ, РК-31), Семіна Юлія (БДУ), Масякіна Марина (БДУ)

Зовнішня реклама