ШКОЛА ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar”

запрошує учнів 8 -11 класів підвищити свій рівень
англійської та німецької мов для спілкування і навчання

Безкоштовні заняття:  живе спілкування зі студентами спеціалізації «Переклад» в невеликих групах, покращення навичок лексики та граматики (заняття триватимуть по суботах з листопада 2017р. – по квітень 2018р.)

Платні заняття: живе спілкування з викладачами кафедри германської філології, систематизація та поглиблене вивчення граматики, розширення лексичного матеріалу та навичок вільного спілкування (викладач – Назаренко Олена В’ячеславівна – англійська мова, ст. викладач Чепелюк Антоніна Дмитрівна – німецька мова).

Вартість занять: 14 годин (7 занять) – 300 грн. Заняття триватимуть під час шкільних канікул з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року. Мінімальна кількість учнів у групі – 10 чоловік.

Учні, які влітку отримали у дитячому оздоровчому закладі «Універ» сертифікати на навчання у Школі Європейських Мов у 2017 – 2018 н.р., запрошуються на заняття на пільговій основі.

За точним розкладом та додатковими оголошеннями слідкуйте на сайті кафедри германської філології http://gf.sumdu.edu.ua/index.php/uk та сайті СумДУ.

За детальною інформацією звертайтесь:

(050) 307 81 00 (Назаренко О.В.)

Запрошуємо також долучитись до англомовної зміни у дитячому оздоровчому закладі «Універ» під керівництвом доцента кафедри германської філології Чуланової Галини Валеріївни та за участю студентів спеціалізації «Переклад».  Проведення англомовної зміни Школа Європейських Мов планує влітку 2018 року.