ШКОЛА МАЙБУТНІХ ДИПЛОМАТІВ

при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar”

запрошує учнів 10 -11 класів підвищити свій рівень ділової
англійської мови для спілкування, професійної підготовки та подальшого навчання

Заняття включають: живе спілкування з викладачами кафедри германської філології, систематизація та поглиблене вивчення граматики, розширення юридичної, політичної та економічної лексики, навичок вільного спілкування, написання ділових листів, ознайомлення з правилами ділового етикету, країнознавство англомовних та інших країн.

Навчання триватиме в 3 етапи. Заплановані 3 сесії під час осінніх, зимових та весняних шкільних канікул.

Перша сесія триватиме з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року. Мінімальна кількість учнів в групі – 10 чоловік. Вартість занять: 14 годин (7 занять) – 300 грн.

За точним розкладом та додатковими оголошеннями слідкуйте на сайті кафедри германської філології та сайті СумДУ.

Надсилайте заявки, реєструйтесь та отримуйте запрошення! Ми чекаємо саме на вас!!!

За детальною інформацією звертайтесь:

(050) 307 81 00 (Назаренко Олена В’ячеславівна) nazarenkoolenav@gmail.com

Школа майбутніх дипломатів

Кафедра германської філолоії СумДУ запрошує учнів 10-11 класів та студентів випускних курсів коледжів до Школи майбутнього дипломата.

Головне завдання: ознайомлення із основами дипломатичної діяльності; формування підвалин розуміння зовнішньополітичних пріоритетів України; створення сприятливого клімату для визначення свого місця у міжнародному житті як представників громадянського суспільства, в майбутньому при відповідних умовах, як професійних дипломатів. Викладачі школи – це люди, які об’єдналися, щоб служити своєму народові в якості незалежних, об’єктивних, авторитетних професіоналів у сфері перекладу та публічної зовнішньої політики.

Класичне визначення дипломатії міститься в «Оксфордському словнику англійської мови»: «Дипломатія – це здійснення міжнародних відносин шляхом переговорів; сукупність засобів, що їх використовують посли й посланники з метою забезпечення переговорного процесу». Що це все означає на практиці? Україна як суверенна, незалежна держава виконує внутрішні та зовнішні функції. Щодо останніх, то вони характеризуються як основні напрями діяльності держави за її межами у взаємовідносинах з іншими державами, міжнародними організаціями, світовими громадськими організаціями і світовим співтовариством у цілому. До цих функцій належать: організація співпраці з іншими суб'єктами міжнародних відносин, захист державного суверенітету, підтримка миру в регіоні та світі, боротьба з міжнародним тероризмом, захист прав своїх громадян за кордоном, культурний та освітній обмін тощо.

Чим ще цікава дипломатія? Дізнайтеся на заняттях. Можливо, це у подальшому стане Вашим фахом, адже молода людина з дипломатичною та перекладацькою підготовкою має великі переваги на ринку праці. Тому що вона може знайти достойні відповіді на виклики сьогодення.

Викладачі та спікери Школи: видатні науковці, керівники представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Слухачі Школи майбутнього дипломата будуть мати можливість ознайомитися з основами таких дисциплін як "Переклад дипломатичного протоколу та етикет", "Переговори у міжнародних відносинах", "Країнознавче районування світу", "Теорія і практика перекладу", "Ділова англійська мова", "Німецька мова", "Основи дипломатії та дипломатичної роботи", "Основи лінгвокраїнознавста (вступ до фаху)", "Етнонаціональний розвиток країн регіону (за вибором)", "Культурно-духовні традиції країн регіону (за вибором )".