КОНКУРС ВІРШІВ ТА ХУДОЖНЬОГО ПЕРЕКЛАДУ «ALTER EGO».

СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра германської філології

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі віршів та художнього перекладу «Alter Ego», який проводить кафедра германської філології Сумського державного університету 15 березня 2018 р.

Умови участі: взяти участь у конкурсі мають змогу студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, а також учні шкіл та гімназій.

Роботи приймаються у п'яти номінаціях:

• вірші українською мовою
  • вірші про Сумський державний університет (українською, російською, англійською, німецькою мовами)
  • вірші англійською/німецькою мовою
  • художні переклади з англійської мови
  • художні переклади з німецької мови

Для художніх перекладів надаються наступні вихідні тексти:

ТЕКСТ 1: Dylan Thomas. Being but men (з англійської мови)

ТЕКСТ 2:  Cäsar Flaischlen. Hab Sonne im Herzen... (з німецької мови)

Вимоги до конкурсних робіт:

• грамотність і відповідність чинному правопису
  • відсутність смислових помилок
  • природність синтаксичних конструкцій
  • милозвучність

Окремо для художнього перекладу додаються наступні вимоги:

• відтворення авторського стилю
  • відповідність тексту перекладу до вихідного тексту

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ: роботи приймаються до 18 лютого 2018 р.

УМОВИ: роботи подаються у форматі MS Word, оформлені відповідно до наступних вимог:

• стандарти – кегль 12 pt, міжрядковий інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman
  • об’єм роботи не повинен перевищувати однієї сторінки А4

Переклади приймаються за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду В листі обовязково вказати прізвище, ім’я, по-батькові, повну назву навчального закладу, студентом якого Ви є,  контактний телефон, електронну адресу.  За бажанням можна вказати псевдонім та посилання на особисту сторінку в соціальній мережі.

Автори кращих конкурсних робіт будуть нагороджені почесними грамотами та призами на офіційній церемонії нагородження, що відбудеться 15 березня 2018 р. в Сумському державному університеті.

Відповідальна особа за проведення конкурсу – доцент кафедри германської філології Ємельянова Олена Валеріанівна. За довідками звертатися по телефону (097) 54-55-048.