Image1\ Image1\ Image1\

Анонси подій

"Привіт, будь моїм Миколайчиком"

З 18 по 22 грудня. Фотопроект "Привіт, будь моїм Миколайчиком". Безпритульні собаки – як вони живуть.

Наше завдання: ознайомити якомога більше людей із реаліями "бездомної" долі. Чули, дехто з містян навіть не знає, що Центр перетримки тварин, так званий "притулок", взагалі існує.

Наша мета: отримати фідбек від аудиторії. Варіанти допомоги знайдуться для кожного бажаючого:

Звісно, найдієвіший спосіб допомогти - зібрати кошти.

• Ви можете це зробити протягом тижня у Г-корпусі СумДУ. Кожну велику (!) перерву, біля актової зали, зі скринькою будуть стояти волонтери факультету ІФСК. Саме у цьому холі і буде розташований фотопроект.

• Для тих, у кого не має можливості ознайомитися "навіщо" збираються кошти, ми створили та залили відеоролик на наш акаунт. Бажаючі можуть перерахувати кошти на картку студентського декана факультету ІФСК - Опришко Владислави Олегівни. Номер карти - 5168755526244245

Усі зібрані кошти буде перераховано на рахунок Центру перетримки тварин у ветклініці Хелс

Якщо наразі Ви не маєте зайвих коштів, є можливість допомогти своїм ЧАСОМ. Так, наприклад, лише за годину витраченого вільного часу Ви можете вигуляти чотирьох

 

Містер СумДУ - 2017

Друзі, уже 19 грудня о 15:00 відбудеться грандіозна подія - "Містер СумДУ 2017". А поки ми з учасниками готуємо вибуховий захід, у Вас є можливість придбати квиток за номером 0508695069(Аліна). Усі виручені кошти з квиточків ми перераховуємо громадській організації "Країна друзів", яка опікується людьми з обмеженими можливостями. Тож давайте зробимо одну спільну корисну для суспільства справу і отримаємо задоволення на конкурсі "Містер СумДУ 2017".

Що? - Містер СумДУ 2017

Де? - Актова зала СумДУ

Коли? - 19.12.17 о 15:00

 

Творческий вечер "ТВОyour"

5 декабря наш факультет организовывает творческий вечер под названием "ТВОyour". Декламирование авторских стихов, живая музыка, ламповая атмосфера - настоящий отдых для души! В связи с этим мы приглашаем все факультеты СумДУ провести этот вечер вместе с нами не только, как зрители, но и в качестве участников.

Если ты пишешь стихи и хочешь, чтобы о твоем таланте узнали - тебе к нам!

Просьба всем, кто желает участвовать, скинуть свои стихи Лизе Воробьевой до 03.12

Давай вместе знакомиться с талантами нашего университета!

 

Новорічний бал СумДУ

Прекрасна жива музика, галантні кавалери, елегантні дами у вечірніх сукнях, за вікном панує зимова казка, а всередині розгортається грандіозне і вишукане дійство. Ви вже уявили цю неймовірну атмосферу?

ЩО: Новорічний бал СумДУ

ДЕ: зала Н-корпусу

КОЛИ: 14 грудня

Початок дійства: о 18:00

Вхід тільки за запрошенням!!!

-0502398180 Олеся

-0500391240 Даша

-0953017976 Алла

Скоро вона стане реальністю! Тож Запрошуємо на Перший загальноуніверситетський бал, де за звання Короля та Королеви змагатимуться представники факультетів нашої альма-матер! Обов'язковою умовою є дрес-код: вечірня сукня для дівчат і костюм - для чоловіків.

Приходь, щоб поринути у незабутню атмосферу і відчути себе витонченою леді та справжнім джентельменом!

#новорічнийбал

 

Социальный Оскар СумГУ – 2017

28 ноября 2017 студенты факультета ИФСК выступят на торжественная церемония вручения «Социального Оскара СумГУ – 2017» с постановкой "Другое измерение", которая заняла 1-е место на "Золотом интеграле-2017". «Социальный Оскар СумГУ» основан с целью утверждения в нашем городе традиций социального развития, социальной поддержки и толерантности, социальной ответственности, а также для празднования ежедневной кропотливой работы, успехов и новаций представителей различных организаций и учреждений для развития социальной сферы нашего города.

«Социальный Оскар СумГУ» присуждается в номинациях:

1) «Социальные инновации органов власти и местного самоуправления»;

2) «Социальные инновации бизнес-организаций»;

3) «Социальные инновации общественных организаций»;

4) «Социальные инновации СМИ».

Номинанты будут определены по результатам экспертного опроса представителей всех названных секторов, а также научных работников социальной сферы. 28 ноября станет известно, кто получит «Социальный Оскар СумГУ» в 2017 году.

Начало мероприятия в 15.00.

Место проведения: танцевальный зал (I этаж), новый корпус Сумского государственного университета (ул. Римского-Корсакова, 2, г. Сумы).

Контактное лицо по вопросам проведения мероприятия – Елена Купенко, (050) 1534548

 
Більше статей...