Image1\ Image1\ Image1\

Позанавчальна діяльність


Позанавчальною діяльністю на факультеті опікуються всі кафедри. На факультеті працює 10 кураторів академічних груп, які призначені з числа НПП. Усі групи І курсу мають кураторів-студентів з числа представників студентського самоврядування. Співпраця та координація діяльності з ОСС факультетського та університетського рівня є однією з принципових засад позанавчальної роботи на факультеті.

Уже кілька років поспіль зайнятість студентів факультету у позанавчальний час складає близько 70% від загальної кількості студентів. У 2016 році факультет ІФСК посів 1 місце за показниками позанавчальної активності студентів серед факультетів та інститутів СумДУ. Протягом 2016 року студенти долучилися до участі у понад 80 університетських та факультетських заходів. Найвищий відсоток активності прослідковується на першому та другому курсах.

Досягнення в художній самодіяльності студентів факультету ІФСК залишаються досить вагомими: перемога Пархоменко Євгенії, студентки спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» в конкурсі «Міс СумДУ – 2016», призові місця на міжнародних вокальних конкурсах, 7 номінацій на конкурсі «Кращий студент СумДУ 2016», перемога студентки спеціальності «Медіакомунікації» Синякової Маргарити на конкурсі «Кращий студент Сумщини-2016» у номінації «Культурно-мистецька діяльність. Оригінальний жанр». Студентки ФІФСК у складі команди КВН «Любимая» стали учасницями проекту телеканалу «1+1» та студії «Квартал-95» – фестивалю «Ліга сміху» у м. Одеса, володарками Кубку мера, переможницями Сумської обласної ліги КВН «Сумка», чвертьфіналістками Одеської Ліги Сміху та фіналістками Всеукраїнської Ліги КВН «Сагасітас».

Цього року факультет ІФСК здійснив перший набір студентів спеціальностей «Психологія» та «Менеджмент соціокультурної діяльності», тож за осінній семестр 2016 року були вперше проведені позанавчальні заходи соціокультурного спрямування: виставки, тренінги, майстер-класи з залученням відомих митців, режисерів, арт-менеджерів, а також низка психологічних заходів як для студентів першого курсу, так і старшокурсників.

Детальніше з позанавчальними заходами кафедр та факультету, а також з досягненнями студентів, можна ознайомитися у звіті за 2016 рік.

"Золотий інтеграл - 2017"

День народження факультету ІФСК

Конкурс "Кращий студент СумДУ - 2017"