Image1\

Проекти та заходи

Студентський деканат факультету відзвітувався про свою діяльність

6 грудня представники студентського деканату факультету іноземної філології та соціальних комунікацій на чолі з Дар’єю Даніловою провели захід, на якому відзвітувалися про виконану упродовж своєї діяльності роботу.

Зокрема, студентський декан поділилася досягненнями студентів нашого факультету у позанавчальній діяльності. Дар’я Данілова розповіла, що пишається багатьма здійсненими проектам, серед яких акція донорства, майстерня написання проектних заяв та інші.

Присутні на заході мали можливість поставити запитання студентському декану, що стосуються особливостей роботи самоврядування та отримати обґрунтовані відповіді, засновані на досвіді студентського деканату. Переглянути трансляцію звіту можна за посиланням.

 

Гала-концерт «Золотого інтегралу-2018» відбувся!

5 грудня в актовій залі СумДУ відбувся гала-концерт творчого конкурсу «Золотий інтеграл-2018». На сцені виступали кращі представники усіх факультетів університету. Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій представив танцювальні номери у номінаціях «Сучасний танок (ансамбль)» і «Вільна хореографія», а студентка кафедри журналістики Марія Склярова виступила з сольним вокальним номером. Номери наших дівчат неймовірно сподобалися усім глядачам, підтвердженням чого були бурхливі оплески з залу.

Детальніше...

 

"Мисс СумДУ - 2018"

19 апреля в Сумском государственном университете традиционно состоялся конкурс красоты и женственности – «Мисс СумГУ -2018». Согласно творческой концепции 9 участников на один вечер превратились в звезд Голливуда, ведь нынешний конкурс проходил в стиле вручения премии «Оскар». Факультет ИФСК представляла студентка специальности "Менеджмент социокультурной деятельности" Алена Павленко.

Конкурс состоял из двух частей. Первая часть – онлайн-голосование за лучшую участницу на городском сайте «0542». Вторая часть–- творческая. В начале девушки выступили в совместном дефиле, продемонстрировав свое видение того, какой должна быть современная деловая женщина. Далее конкурсантки приятно поразили зал общим хореографическим номером в стиле бурлеск. Следующим испытанием для участниц стал интеллектуальный конкурс, во время которого девушки должны были проявить свою смекалку, оригинальность мышления и культуру речи, отвечая на интересные вопросы ведущих.

Наиболее ожидаемой частью конкурса традиционно был творческий этап, в ходе которого каждая участница раскрывала свои таланты. Алена Павленко (факультет иностранной филологии и социальных коммуникаций) в своем хореографическом номере решила поднять вечную тему отцов и детей.

Детальніше...

 

Ukrainian Fashion Week FW 18-19: враження, плани та перспективи

Студентки спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» вже встигли відпочити після волонтерської участі в Українському тижні моди, який проходив з 3 по 8 лютого 2018 р. в Києві. Тепер діляться досвідом співпраці з командою найбільшого міжнародного фешн-проекту в Україні. Найперше, для майбутніх менеджерів культури – це враження, адже вони на практиці випробовували свої сили та ділові якості. Організатори також залишилися задоволені. Якщо ще рік тому, на самому початку, Голова організаційного комітету Ірина Данилевська мала деякі сумніви щодо можливостей співпраці, то після FW 18-19 волонтерки отримали подяку, пам’ятні сувеніри та запрошення на наступний сезон.

Детальніше...

 

У гості до казки

Новорічні свята приходять у кожен дім. І Сумський Дім дитини не має бути винятком. Тож студенти-перекладачі груп ПР-41 та ПР-51 вирішили влаштувати благодійну акцію та привітати малечу з Днем Святого Миколая та Новим роком. На малюків чекали іграшки, смачні сюрпризи, розфарбовки та інші цікавинки.

Малюки ж разом з вихователями підготували дивовижні виступи з яскравими костюмами, веселими віршами, танцями, співами і, звичайно, привітаннями. Радісні обличчя та щирі посмішки дітей запалили вогник свята і дали можливість відвідувачам поринути в атмосферу Нового Року.

Детальніше...

 

Вечірка у стилі 1990-х

Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» оригінально привітали студентів і викладачів кафедри психології, політології та соціокультурних технологій із наступаючим Новим 2018 роком. Майбутні менеджери культури організували веселу стилізовану вечірку. Дрес-код у стилі 90-х інтригував гостей заходу, зобов’язував готуватися до сюрпризів заздалегідь. Програма обіцяла бути насиченою.

Детальніше...

 

Соціальний Оскар СумДУ - 2017

Студенти факультету ІФСК, які стали переможцями конкурсу "Золотий інтеграл - 2017" показали свою постановку "Інший вимір" на церемонії нагородження "Соціальний оскар СумДУ", яка об’єднала можновладців, бізнесовців, громадських діячів та медійників, які працюють на благо людей і дбають про інтереси різних верств населення. Номінанти на премію ГО "Калинове гроно" високо оцінили таланти студентів: "Нас глибоко вразила вистава про людей з обмеженими можливостями та соціальна казка від першокурсників, майбутніх соціальних працівників! До речі, приз, у вигляді відкритої долоні, у якій лежать зелені листочки, придумали, створили і виготовили на 3D принтері студенти ІФСК. Ми були приємно вражені, яка у нас талановита, креативна та чуйна молодь!"

Детальніше...

 

Кращий студент СумДУ - 2017

16 листопада в студентському клубі «Спортлайн» відбулася церемонія нагородження Кращих студентів Сумського державного університету, присвячена Міжнародному Дню студента.

Проректор з науково-педагогічної роботи та організації позанавчальної діяльності Олена Король вручила грамоти відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради за успіхи у громадській, спортивній та мистецькій діяльності студенткам факультету ІФСК: Анастасїї Вихровій та Дар’ї Даніловій.

Грамотою управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації нагороджена Вікторія Ковтун, магістрантка спеціальності "Переклад".

Детальніше...

 

Студенти факультету ІФСК втретє за п’ять останніх років стали переможцями «Золотого інтегралу»!

Протягом двох днів – 8 та 9 листопада – Сумський державний університет перебував в «емоційній лихоманці». Причина тому – традиційний конкурс талантів для першокурсників «Золотий інтеграл». «Хто не був частиною «Інтегралу», той не навчався в СумДУ» – цей вислів давно вже став крилатим. Конкурс, де затанцюють ті, хто жодного разу не танцював навіть на дискотеці; заспівають ті, хто не співає навіть у дУші; претендентами на «Оскар» стануть найсором’язливіші; відкриють у собі неймовірні таланти найпасивніші. Словом, «Золотий інтеграл» – це емоція, натхнення, враження, тепло. «Золотий інтеграл» – це величезна дружня родина, яка щороку поповнюється.

Детальніше...

 

Студенти-менеджери відкрили виставку, присвячену Казиміру Малевичу

У галереї мистецтв «Академічна» Сумського державного університету відкрилася незвичайна виставка «Шляхи творчості». Саме таку назву мала легендарна виставка у Конотопському краєзнавчому музеї 1991 року, яка започаткувала низку показів у Білопіллі, Сумах, Києві та Гданську, присвячених всесвітньовідомому художнику Казимиру Малевичу. Університетська галерея реконструювала конотопську виставку 25-річної давнини. До експозиції увійшли твори 19 художників з Сум, Києва, Харкова, Конотопа, Бурині (Україна), Ніцци (Франції), Бяльсько-Бяла (Польща), Таруси і Курська (Росія). Глядач може познайомитися з 28 творами графіки, живопису та декоративного мистецтва. Окремий розділ складають унікальні архівні матеріали (фотографії, афіші, запрошення), деякі з цих артефактів вже є справжніми раритетами.

Детальніше...

 

Майбутні менеджери культури досліджували парковий простір

Студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» протягом першого модуля провели низку заходів, спрямованих на дослідження паркового простору міста Суми.Перша серія заходів планувалася як знайомство з соціальною та культурною інфраструктурою міських парків у польових умовах, проведення гендерного мапування паркового простору міського парку культури та відпочину ім. І. М. Кожедуба, аналіз ресурсів для оптимізації системи управління останнім.

Детальніше...

 
Більше статей...