Image1\ Image1\ Image1\

Партнери та роботодавці

ATV – телерадіокомпанія веде мовлення в аналоговому і цифровому форматах у мережах кабельних операторів телебачення по всій області в містах: Суми, Білопілля, Тростянець, Шостка, Ямпіль, Кролевець, Глухів, Ромни, Свеса, Конотоп.

Телеканал СТС (Соціальне телебачення Сумщини) – один із найновіших телепроектів України. СТС – канал про людей і для людей.

UA:Суми – телерадіокомпанія міста Суми. Веселий, оригінальний розважальний канал. Відкритий до спілкування: «Екскурсії у світ телебачення для школярів та студентів – наша добра традиція».

Телеканал «Відікон» - лідер рекламної продукції в Сумському регіоні (рекламні ролики, іміджеві передачі, фільми-портрети, відеоверсії масштабних проектів).

Діва-радіо — 107 FM — ніжна хвиля для меломанів! Окрім музичних блоків в ефірі звучать новини, розважальні , вітальні , пізнавальні та інші програми.

Радіо Слобода-FM – Cумська державна музично-інформаційна радіостанція.

Газета «Панорама» - газета «Панорама» для тих, хто хоче зробити світ краще. «Панорама» пише не тільки про політику та проблеми. Це газета для всієї родини: «Дитяча сторінка», «Жіночий клуб», «Спорт», життєві історії, гумор, поради лікарів і т. д.

Газета «Ваш Шанс» - «Ваш Шанс» - найбільш рейтингове, об'ємне і авторитетне видання Сумського регіону.

Газеты "Данкор" и "ДС-экспресс" – онлайн-видання міста Суми. Всі останні новини сумського життя. Цікаві факти і відео. Це живий і цікавий сайт корисних порад, знань і допомоги людям.

Любимые Сумы - нформаційно-новинний портал міста Суми.

"SumyLife" - Інформаційно-довідковий портал. Створений для Сумчан та гостей міста.

GOROD.sumy.ua – сайт створений не тільки для жителів міста, але і для гостей. На сьогоднішній день є обличчям міста Суми в Інтернеті.

Inform.Sumy.ua – інформаційний портал м.Суми. Найсвіжіші новини, карти, схеми організацій, фото та відео міста.

0542.ua – інтернет-довідник м.Суми та Сумської області.